Interiérové, vnitřní dveře na míru

Pokud vybíráte do svého domu či bytu interiérové dveře, jistě víte, že to není jen tak. Možností je nepřeberné množství a není tomu ani jinak v naší nabídce. Vyrobíme pro vás dveře plné, hladké, resp. prosklené |  profilové | a dýhované, masivní.

PLNÉ HLADKÉ, RESP. PROSKLENÉ dveře

Vyrábíme pro vás jen z přírodních materiálů, nepoužíváme žádné plasty, folie, papíry a podobně. Pokud se jedná o dýhované dveře dbáme o barevnou sladěnost a figuru použitých dýh. Je v našich možnostech nabídnout zákazníkovi realizaci celé zakázky z tzv. „kmenového dříví", to znamená, že všechny 3 dýhované součásti dveřního kompletu - dveřní křídlo, vnitřní špaleta krycí obložky jsou vyrobeny z dýhy jednoho kmene určitého stromu.

Konstrukce:

Zásadní rozdíl je v polodrážce / tzv. falcu /, kde používáme vždy masivní dřevo, což dává výrobku tu nejvyšší kvalitu. Další zásadní rozdíl oproti masivně vyráběným dveřím je ve vnitřní výplni dveří. Výplň dveří naší výroby je tvořena roštem z masivního dřeva, na rozdíl od běžně používaných voštin z papíru. Plášť dveří je tvořen 8 mm dřevotřískovou deskou nebo MDF deskou / 3 x silnější než běžně používané /.

Dveře vyrábíme klasické otočné, bezfalcové se skrytými nebo viditelnýmí závěsy, bezfalcové reverzní, posuvné nebo skládací.

Naše dveře jsou odolnější, stabilnější a mají lepší zvukové i tepelně izolační vlastnosti. Cenová úroveň je srovnatelná s ostatními výrobci. U náročnějších nebo složitějších dveří jsme levnější. Neúčtujeme si žádné příplatky za atypické provedení rozměrů vybočující z norem. 

V případě nízkorozpočtových staveb či bytů vám radou pomůžeme rozlišit dveře kašírované, fóliované a laminované, které na první pohled vypadají stejně, mají však jinou cenovou úroveň, ale zejména kvalitu. Tyto dveře vám za ceny výrobců můžeme obstarat a provést jejich odbornou montáž.

Profilové, rustikální, dýhované a masivní dveře

Firma má vlastní konstrukci dveří, který v sobě spojuje přednosti dýhovaného a masivního materiálu. Zejména originální řešení, tzv. vnitřní lišty a polodrážky z masivu dává těmto dveřím mimo vyšší užitné hodnoty také rustikální charakter. Podobným stylem také vyrábíme dveře celomasivní.

Ke všem typům dveří vyrábíme zárubně - ať již rámové nebo obložkové dýhované a masivní - profil dle požadavku zákazníka.

Pokud si přejete připravit nezávislou cenovou kalkulaci nebo máte konkrétní otázky, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

2000 znaků zbývá
Jak se vám líbí tato stránka?
4.75 z 5 - 4 hlasů
Děkujeme za hodnocení