Vchodové dveře

Naši zákazníci si v současné době mohou vybírat hned z několika druhů vchodových dveří. K dispozici jsou dveře plné,prosklené | hladké dýhované | a kazetové.

PLNÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Plné dveře v součastnosti vyrábíme v tl. 68 mm. Plášť je tvořen sendvičem, který se skládá z lepeného dveřního hranolu, opláštěného 9 mm silnou vodovzdornou překližkou s povrchem borovice, vnitřní část konstrukce je tvořena podélnými vlysy z vrstveného dřeva s ocelovou výstuhou, která dává výrobku konstrukční tuhost zabraňující prohnutí dveří. Výplň je z extrudovaného polystyrenu s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Rámová zárubeň je vyrobena z lepeného masivního materiálu.

Další standardy našich dveří:

- 5ti bodový uzávěr ROTO MVZ 500,

- dveřní závěsy seříditelné ve třech směrech TRIO 20,

- povrchová úprava,

- silnovrstvá vodouředitelná lazura SAYERLACK, případně RAL,

- 2x celoobvodové těsnění v dveřním křídle a zárubni,

- hliníkový nebo dřevěný práh

KAZETOVÉ A KAZETOVÉ,PROSKLENÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Konstrukce je vyrobena z profilovaného několikanásobně lepeného hranolu s kovovou výztuhou v minimální tloušťce 68 mm. Kazeta je vyrobena z masivní spárovky s možností tvoření profilu frézováním nebo z hladké PUR desky.

Máme k dispozici typovou řadu s cenami, nebo je možno vyrobit dveře dle vašeho vlastního návrhu.

U všech typů dveří je samozřejmostí dvojité celoobvodové těsnění, jedno na křídle, druhé na zárubni, dále je to 5-ti bodový zámek, závěsy seříditelné ve všech směrech, hliníkový nebo dřevěný práh a dřevěná okapnice.

Pokud si přejete připravit nezávislou cenovou kalkulaci nebo máte konkrétní otázky, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

2000 znaků zbývá
Jak se vám líbí tato stránka?
5.00 z 5 - 2 hlasů
Děkujeme za hodnocení